Przejdź do zawartości

2008-10-28: Kręcina traci poparcie

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
wtorek, 28 października 2008

Jeszcze niedawno Zdzisław Kręcina był absolutnym faworytem do fotela prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Przede wszystkim miał poparcie Michała Listkiewicza. Teraz je stracił, a szerzą się na jego temat złe komentarze po otrzymaniu zarzutów niegospodarności.

Przez wiele osób Kręcina jest wręcz namawiany do rezygnacji z ubiegania się o stanowisko. - Jestem niewinny i nie zamierzam rezygnować - twierdzi. Miał wygrać bez trudu, a tymczasem jego notowania wyraźnie spadają. - Powtarzam, jeśli któryś z kandydatów ma coś na sumieniu, niech natychmiast zrezygnuje. Nie może dojść do sytuacji, w której policja puka po kogoś z władz PZPN. Nie możemy sobie pozwolić na taki wstyd - mówi Zbigniew Koźmiński.

Kręcina stracił to, co najważniejsze - poparcie Michała Listkiewicza. Ten zmienił teraz zdanie i chciałby, by jego zastępcą został Grzegorz Lato, a wiceprezesem Zbigniew Boniek.

Źródło

[edytuj | edytuj kod]
Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Kręcina traci poparcie”, opublikowanego w serwisie s24.pl (więcej informacji).