2008-09-04: Money.pl zainwestuje milion w internetowy start-up

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Gospodarka
N icon economy and business.png
czwartek, 4 września 2008

Money.pl zainwestuje milion złotych w wybrany projekt internetowy. Ruszyła właśnie akcja portalu pod hasłem "Milion na start-up".

Wydzielamy z naszej puli inwestycyjnej milion złotych i szukamy tych wszystkich, którzy mają pomysły na dobry biznes internetowy, a nie mają pieniędzy na start – mówi Arkadiusz Osiak, prezes zarządu Money.pl Sp. z o.o.. – Celem naszej akcji jest zmotywowanie młodych ludzi do podjęcia wyzwania: przelania na papier pomysłu, opracowania prostego biznesplanu i przesłania go do oceny.

Zgłoszenia można przesyłać do końca listopada 2008 roku. Do końca stycznia 2009 jury zdecyduje, w który z przesłanych projektów warto zainwestować. Docenione będą nowatorskie produkty internetowe ze wszystkich segmentów rynku on-line, nie tylko z branży e-finansów. Kryterium oceny będzie nie tylko sam pomysł, ale też predyspozycje autora i umiejętność planowania biznesowego.

Więcej na stronie Milion-Na-Startup.pl.

Źródła[edytuj]

W tekście został wykorzystany materiał pochodzący z artykułu Money.pl zainwestuje milion w internetowy start-up, którego autorem jest Beatę Ratuszniak. Tekst został pierwotnie opublikowany w serwisie Media2 (więcej)