2008-09-04: Lian Li w polskiej wersji językowej

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
N icon economy and business.png
czwartek, 4 września 2008

Lian Li, producent aluminiowych obudów komputerowych, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom konsumentów, uruchomił oficjalną witrynę internetową w polskiej wersji językowej.

Strona dostępna jest pod adresem www.lian-li-polska.pl.

Polska odsłona strony internetowej Lian Li, w rodzimym języku przedstawia wszystkie kluczowe informacje dotyczące zarówno firmy, jak i oferty koncernu. W jednym miejscu znajdują się nie tylko specyfikacje techniczne obudów czy akcesoriów sygnowanych logiem marki, ale i również adresy sklepów detalicznych oraz dealerów.

Serwis zawiera pokaźny, aktualizowany co dziennie, zbiór aktualności, informacje o najnowszych recenzjach i testach produktów, a także liczne ciekawostki w postaci wideo-prezentacji aluminiowych obudów Lian Li.

Ponadto, z otwarciem nowej witryny wiąże się promocja, z której skorzystać może każdy nowy nabywca dowolnej obudowy marki Lian Li otrzymując gratisowego pendrive’a PQI o pojemności 4GB.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z tekstu „Lian Li w polskiej wersji językowej”, którego autorem jest Michała Rogowicza, opublikowanego w serwisie Media2 (więcej informacji).