Przejdź do zawartości

2008-06-14: Elektroniczna perfekcyjna kobieta

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
sobota, 14 czerwca 2008

Dziennik Polska podał, że dwaj konstruktorzy (Japończyk i Francuz) stworzyli robota mającego postać atrakcyjnej kobiety. Nazwali ją Lisa. Kobieta doskonała, bo tak jest reklamowana maszyna m.in. sprząta, gotuje, robi masaż oraz reaguje na nastroje jej właściciela.

Jest wierna, inteligentna i cię rozumie - można usłyszeć w spocie reklamowym firmy AI Robotics, mającej siedzibę w Japonii. Od kilku dni można również składać zamówienia na robota.

Chcemy uszczęśliwić tych mężczyzn, którzy nie mogą znaleźć kobiety doskonałej. Lisa będzie ich kochać, a także wykonywać obowiązki domowe - tłumaczył Etienne Fresse, współtwórca robota. Natomiast jego japoński współpracownik stwierdził, że zmysły słuchu, dotyku i wzroku mają ułatwić Lisie nawiązanie intymnych stosunków.

Internet już od kilku dni kipiał od domysłów na temat "kobiety doskonałej". Przypominano, że robotyka w ostatnich latach czyni szybkie postępy, a Japończycy to światowi liderzy w produkcji robotów i... erotycznych lalek z silikonu - napisano w gazecie.

Zapowiedziano również, że wkrótce zostanie wprowadzony do sprzedaży perfekcyjny mężczyzna.

Różne wersje Lisy

Źródła[edytuj | edytuj kod]