2008-04-30: CK Agora: Festiwal Śpiewających Przedszkolaków już wkrótce

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
środa, 30 kwietnia 2008
Festiwal Śpiewających Przedszkolaków.JPG

Rozpoczęły się zapisy do XXIII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków. Przegląd twórczości i talentów najmłodszych wykonawców jest dla większości uczestników pierwszym występem, debiutem na scenie z nagłośnieniem, światłami i bajkową scenografią, przed kilkusetosobową publicznością. Festiwal ma niekonkursowy charakter – każdy jest zwycięzcą i każdy otrzymuje nagrodę. Festiwal prowadzony jest przez Irena Łukaszewicz i Beata Gonia-Łozowska.

Udział w XXIII edycji Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno – instrumentalne z wrocławskich przedszkoli publicznych, prywatnych, ognisk muzycznych, ośrodków oraz placówek kulturalnych i oświatowych. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne rodziców. Termin zgłoszeń upływa 7 maja. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej "CK Agora".

Sam festiwal odbędzie się będzie od godziny 10:00 w środę, 14 maja. Stowarzyszenie Wikimedia Polska i serwis Wikinews objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Wiadomość z serwisu regionalnego województwa dolnośląskiego
Wikinews
Dolnośląskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie dolnośląskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Wrocławia | Legnicy | Wałbrzycha | Jeleniej Góry | pozostałych miejscowości


Źródła[edytuj]

  • Materiały prasowe Centrum Kultury Agora przesłane na listę dyskusyjną Wikinews

Linki zewnętrzne[edytuj]

Oficjalna strona CK Agora