2008-04-25: Adams: czuję się mocny i pewny siebie

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
piątek, 25 kwietnia 2008

Rok temu pomiędzy żużlowcami Leightem Adamsem, a Nickim Pedersenem rozegrała się walka o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata. W tym sezonie powinno być podobnie, gdyż przynajmniej na razie nie zanosi się na zmianę warty na szczycie Grand Prix. Nicki Pedersen oraz Leigh Adams przed inauguracją żużlowego Grand Prix zapowiadają, że są znakomicie przygotowani do trudów ciężkiego sezonu i obaj zamierzają sięgnąć po złoto.

"Uważam, że jestem znakomicie przygotowany do sezonu i sądzę, że jestem o jakieś 20% lepiej zgrany z moim sprzętem, niż rok temu w tym czasie. Mój sprzęt spisuje się znakomicie i czuje jego charakterystykę. Czuje się mocny i pewny siebie na motocyklu. Jesteśmy zadowoleni i dążymy do tych samych celów z moim teamem, a rozumiejący i szczęśliwy zespół, to zwycięski zespół" - powiedział Leigh Adams.

"Na papierze nie mogę być usatysfakcjonowany z losowania, gdyż będę musiał dwukrotnie wystartować w żółtym kasku. Z drugiej, jednak strony pojechałem już kilka wspaniałych wyścigów z tego pola. Duże znaczenie będzie miało przygotowanie toru w Krsko - mówił z kolei Nicki Pedersen.

Źródła[edytuj | edytuj kod]