2007-12-13: Gdańsk: impreza związana z grą video „The Settlers - Narodziny Imperium”

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 13 grudnia 2007
The Settlers.jpg
The Settlers 2D.jpg

W sobotę, 15 grudnia, od godz. 16:00 do 21:00 w gdańskim Multikinie (Aleja Zwycięstwa 14) odbędzie się impreza dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, której bohaterami będą „Osadnicy” i ich najnowsze przygody.

Zabawa, na którą wstęp jest wolny, związana jest z najnowszą grą video „The Settlers® Narodziny Imperium”, która weszła na rynek 30 listopada 2007 r.

„The Settlers® Narodziny Imperium” to kontynuacja serii „Osadnicy”. W najnowszym wydaniu gra została wzbogacona m.in. o strefy klimatyczne i zmiany pór roku. Po raz pierwszy pojawiają się też postacie kobiet. Choć to kontynuacja serii, znajomość wcześniejszych wersji nie jest konieczna.

W sobotę, 15 grudnia, w Multikinie, będzie można przenieść się razem z rodziną i przyjaciółmi do krainy średniowiecznych osadników, stając się władcą królestwa. Do zadań uczestników imprezy będzie należało m.in. wznoszenie budynków i murów obronnych czy zorganizowanie jarmarku. W programie imprezy wiele niespodzianek m.in.: mini-turnieje na komputerach PC i konkursy z nagrodami.

Organizatorzy spotkania: Ubisoft, jeden z producentów gier komputerowych, między innymi gry „The Settlers® Narodziny Imperium” oraz Cenega Poland, dystrybutor gry na terenie Polski

Źródła[edytuj | edytuj kod]

  • Aneta Dobrogowska, Task Force Consulting – Średniowieczni osadnicy w multikinie – (informacja prasowa), 10 grudnia 2007
Wiadomość z serwisu regionalnego województwa pomorskiego
Wikinews
Pomorskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie pomorskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Gdańska, Gdyni, Słupska, Tczewa, Starogardu Gd. lub Wejherowa
pozostałych miejscowości