2007-11-06: Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa UKS w Gimnastyce Artystycznej 2007

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
wtorek, 6 listopada 2007

29 października 2007 roku na szczecińskiej planszy gimnastycznej w SP nr 55 "Błękitna" rywalizowało 84. gimnastyczki artystyczne w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach UKS. Po raz drugi gospodarzem zawodów był UKS "Błękitna" Szczecin.

Zawodniczki startowały w czterech grupach wiekowych i reprezentowały 14 klubów z całej Polski. Na najwyższym stopniu podium stanęły: Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin), Joanna Cieślewicz (SGA Gdynia), Aleksandra Kubiak (MKS Hermes Gryfino) i Marta Kulesza (SGA Gdynia). Zawodniczki można było zobaczyć w układach ze skakanką, obręczą, wstążką, maczugami i piłką, a najmłodsze zawodniczki startowały również w układzie taneczno-akrobatycznym.

Wyniki wieloboju[edytuj]

Kl. I - juniorki

  1. Aleksandra Metza - MKS Kusy Szczecin - 62,567
  2. Karolina Trzonkowska - SGA Gdynia - 60,133
  3. Rita Antoszewska - MKS Kusy Szczecin - 58,949
  4. Aleksandra Gołos - UKS PM Warszawa - 56,400
  5. Joanna Gorący - UKS Błękitna Szczecin - 56,283
  6. Karolina Kozyra - SGA Gdynia - 55,016
  7. Natalia Pikala - MUKS Widzew Łódź - 54,917
  8. Julia Sas-Świstelnicka - UKS jantar Gdynia - 53,450
  9. Patrycja Romik - SGA Bielsko-Biała - 52,450
  10. Amanda Częścik - UKS PM warszawa - 51,950
  11. Julia Bytniewska - MKS Dąbrówka Poznań - 50,116
  12. Katarzyna Jarząbek - UKS jantar Gdynia - 49,833
  13. Monika Kubiak - MKS Dąbrówka Poznań - 43,600

Kl. II - juniorki młodsze

  1. Joanna Cieślewicz - SGA Gdynia - 59,950
  2. Oktawia Starosta - UKS Błękitna Szczecin - 59,350
  3. Natalia Sobolewska - SGA Gdynia - 57,750
  4. Marta Jasińska - UKS Jantar Gdynia - 57,383
  5. Angelika Rutkowska - MUKS Widzew Łódź - 52,467
  6. Julia Mendelewska - UKS Jantar Gdynia - 52,300
  7. Natalia Serafin - MKS Kusy Szczecin - 49,199
  8. Anna Gorący - UKS Błękitna Szczecin - 48,900
  9. Dominika Gralewicz - MKS Kusy Szczecin - 48,466
  10. Agata Bąk - UKS Gwiazda Olesno - 47,617
  11. Magdalena Głowacka - MUKS Widzew Łódź - 47,233
  12. Patrycja Gałecka - UKS 41 Łódź - 47,026
  13. Alicja Florek - MKS Hermes Gryfino - 46,683
  14. Katarzyna Kapella - MKS Dąbrówka Poznań - 46,151
  15. Izabela Besterda - MKS Dąbrówka Poznań - 44,033
  16. Aleksandra Piotrowska - UKS 41 Łódź - 43,566
  17. Maja Kozioł - SGA Bielsko-Biała - 40,067

poza konkursem:

  1. Klaudia Bisikirska - MUKS Widzew Łódź - 42,934
  2. Jaśmina Jamroziak - MUKS Widzew Łódź - 42,567

Kl. III - rocznik 1997

  1. Aleksandra Kubiak - MKS Hermes Gryfino - 35,567
  2. Magdalena Mioskowska - SGA Gdynia - 35,100
  3. Angelika Rywalska - UKS Jantar Gdynia - 35,050
  4. Marina Milona - MKS Kusy Szczecin - 34,917
  5. Kamila Armonajtis - UKS Błękitna Szczecin - 34,816
  6. Kornelia Lis - UKS jantar Gdynia - 33,817
  7. Natalia Madej - SGA Bielsko-Biała - 33,800
  8. Jagoda Buczkowska - MKS Dąbrówka Poznań - 32,833
  9. Nikoletta Ursel - SGA Gdynia - 32,784
  10. Julia Iwanciw - UKS Błękitna Szczecin - 30,500
  11. Nikola Kopacz - UKS 41 Łódź - 29,966
  12. Natalia Różyńska - MKS Kusy Szczecin - 29,867
  13. Julia Świerczek - SGA Bielsko-Biała - 28,950
  14. Dominika Pawlikowska - UKS 41 Łódź - 28,783
  15. Magdalena Barczak - MKS Dąbrówka Poznań - 27,600
  16. Joanna Warchulska - UKS Kopernik Wrocław - 27,183
  17. Kamila Soberka - UKS Gwiazda Olesno - 22,666

poza konkursem:

  1. Anna Balon - SGA Bielsko-Biała - 27,955

Iocznik 1998 i młodsze

  1. Marta Kulesza - SGA Gdynia - 39,633
  2. Marta Nowicka - UKS Błękitna Szczecin - 37,750
  3. Julia Namaczyńska - UKS PM Warszawa - 36,250
  4. Katarzyna Romaniuk - SGA Gdynia - 36,100
  5. Aleksandra Mak - MKS Dąbrówka Poznań - 35,483
  6. Sandra Lebsir - MUKS Widzew Łódź - 35,450
  7. Natalia Losa - UKS Kajman Bielsko-Biała - 35,250
  8. Karolina Woroniak - MKS Ksuy Szczecin - 35,067
  9. Agnieszka Kowalczyk - UKS Kopernik Wrocław - 34,717
  10. Justyna Wójcikowska - MKS Hermes Gryfino - 34,583
  11. Wiktoria Żurowska - MKS Hermes Gryfino - 34,317
  12. Lilianna Walczak - UKS Błękitna Szczecin - 33,883
  13. Angelika Soter - SGA Bielsko-Biała - 33,033
  14. Martyna Jaśkowiak - MKS Dąbrówka Poznań - 32,717
  15. Sonia Stępień - UKS PM Warszawa - 31,800
  16. Weronika Skorupka - UKS 41 Łódź - 31,267
  17. Nikole Trigo-Mautinho - MKS Kusy Szczecin - 31,083
  18. Paulina Piech - UKS Gwiazda Olesno - 31,017
  19. Kara Rzepka - UKS 412 Łódź - 29,867
  20. Monika Łabuz - UKS Kajmna Bielsko-Biała - 29,317
  21. Natalia Rutkowska - SGA Bielsko-Biała - 29,100
  22. Alicja Kaczor - UKS 62 Katowice - 28,683
  23. Natalia Lisecka - MUKS Widzew Łódź - 28,633
  24. Dagmara Soberka - UKS Gwiazda Olesno - 27,033
  25. Wiktoria Bodnar - UKS 62 Katowice - 26,033
  26. Barbara Kamińśka - UKS Jantar Gdynia - 23,733

poza konkursem:

  1. Karolina Skonieczna - UKS Błękitna Szczecin - 31,817
  2. Julia Walusiak - UKS Kjamna Bielsko-Biała - 29,000
  3. Adrianna Pacanowska - UKS Błękitna Szczecin - 28,767
  4. Dominika Schulz - MKS Hermes Gryfino - 26,426
  5. Marcelina Brawańska - UKS Kajmna Bielsko-Biała - 25,583
  6. Zuzanna Kruczek - UKS Kajman Bielsko-Biała - 25,067
  7. Weronika Stefaniuk - MKS Hermes Gryfino - 24,000
  8. Dominika Stasiowska - MKS hermes Gryfino - 23,400

Źródła[edytuj]


Wiadomość z serwisu regionalnego województwa zachodniopomorskiego
Wikinews
Zachodniopomorskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie zachodniopomorskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Szczecina, Koszalina, Stargardu, Kołobrzegu, Świnoujścia
pozostałych miejscowości