2007-07-25: Warszawa: pijana nastolatka wspinała się na drugie piętro do ukochanego

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
środa, 25 lipca 2007

Kamera przemysłowa w środę rano zarejestrowała przy ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze 17-latkę, która wspinała się po kracie witryny sklepowej do balkonu mieszkania, w którym znajdował się jej ukochany (na drugim piętrze). Zakończyło sie to upadkiem, na szczęście niegroźnym.

"Historia niemal jak z dramatu Szekspira" - komentowali policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

Agnieszka Hamelusz, rzecznik praskiej policji poinformowała, że leżącą dziewczynę zauważyli pracownicy monitoringu. "Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia i policjantów" - dodała. Po sprawdzeniu nagrania zauważono, że wcześniej wspinała się ona na balkon najpierw po szyldzie reklamowym a później po kracie witryny sklepowej. "W pewnym momencie spadła z ok. 1,5 metra. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, wstała o własnych siłach i zaczęła przekonywać ich, że nic się nie stało i nie potrzebuje pomocy" - poinformowała rzecznik praskiej policji.

Policja ustaliła, że próbowała ona dostać się do Krzysztofa W. (20 lat). "Okazało się też, że jest pijana, podobnie jak znajdujący się w mieszkaniu jej chłopak i jego kolega" - powiedziała Hamelusz.

Z powodu agresywnego zachowania 17-latki, trafiła ona do izby wytrzeźwień razem ze swoim chłopakiem i jego kolegą.

Źródła[edytuj]

Wiadomość z serwisu regionalnego województwa mazowieckiego
Wikinews
Mazowieckie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie mazowieckim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Warszawy i Płocka
pozostałych miejscowości