Przejdź do zawartości

2007-07-18: Liga Światowa: List polskich siatkarzy do kibiców

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
środa, 18 lipca 2007

Siatkarska reprezentacja Polski wystosowała po finałach Ligi Światowej w Katowicach list do kibiców o następującej treści:

Kochani Kibice!

W imieniu całej Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej pragniemy założyć Wam wszystkim serdecznie podziękowania za wspaniały doping i atmosferę, którą stworzyliście w Katowicach, podczas finałów Ligi Światowej 2007 oraz wszystkich meczów Rundy Interkontynentalnej Ligi Światowej 2007.

Jesteśmy dumni, że jako reprezentacja Polski mamy tak wspaniałych kibiców, którzy nas wspierają w każdym meczu. Dowody Waszej sympatii odczuwamy także poza boiskiem, wszędzie tam, gdzie jesteście.

Jesteśmy przekonani, że Wasze wsparcie daje nam nie tylko dodatkową motywację, ale również to właśnie dzięki niemu osiągamy tak dobre wyniki sportowe.

Atmosfery panującej w „Spodku”, ale także wokół niego, nie da się porównać z żadnym innym widowiskiem, nie tylko sportowym. Docenili ją bez wyjątku uczestnicy katowickich finałów i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem szacunku i sympatii, jaką ich obdarzyliście.

Za to właśnie pragniemy Wam bardzo podziękować. Wasza obecność na halach i przed telewizorami sprawia, że chce nam się grać i wygrywać z najlepszymi. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by w kolejnych imprezach wypaść jak najlepiej, dać z siebie wszystko i walczyć do ostatniej piłki.

Trzymajcie kciuki!

Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Reprezentacja Polski odpadła po przegranym 3:1 półfinale z Brazylią. W meczu o trzecie miejsce wynikiem 3:1 wygrała reprezentacja Stanów Zjednoczonych.

Źródła[edytuj | edytuj kod]