2007-07-04: Wedding TV w TOYA

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
środa, 4 lipca 2007
Kultura i rozrywka
N icon culture.png
Loewe Xelos 37.jpg

Od początku lipca b.r. nowy, kanał rozrywkowy Wedding TV wszedł do oferty Telewizji TOYA. Kanał będzie dostępny w podstawowym pakiecie cyfrowym. TOYA jest trzecią siecią w Polsce, gdzie będzie można oglądać telewizję tematyczną poświęconą tematyce lifestyle’owej oraz rozrywce i emocjom związanym z szeroko pojętymi relacjami partnerskimi.

Bardzo cieszymy się, że nasi abonenci będą mieli możliwość zapoznania się z tak niezwykłą ofertą kanału Wedding TV. Wejście w związek małżeński jest dla polskich widzów bardzo ważnym i emocjonującym wydarzeniem, więc na pewno z przyjemnością będą śledzić programy kanału Wedding TV – powiedział Andrzej Pasowski – dyrektor marketingu spółki TOYA.

Wedding TV to kanał skierowany głównie do kobiet między 18 a 34 rokiem życia, jak również do wszystkich, którzy fascynują się historiami z życia wziętymi, tematyką związków oraz programami poświęconymi modzie, gwiazdom i podróżom. Kanał prezentuje programy poświęcone wszystkim etapom związku, od pierwszej randki, po zaręczyny i ślub. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak organizowane są wesela w różnych zakątkach świata, usłyszeć porady ekspertów oraz dowiedzieć się, gdzie pojechać na wymarzony miesiąc miodowy.

Oferta TOYA dociera do blisko 10 tysięcy abonentów Pakietu Cyfrowego na terenie Łodzi. Operator zapewnia, że do końca roku z oferty telewizji cyfrowej korzystać będą abonenci sieci TOYA w Mysłowicach, Kutnie i Przemyślu i prawdopodobnie w sieciach innych operatorów.

Ogromnie się cieszymy, że programy Wedding TV będzie można oglądać w Podstawowym Pakiecie Cyfrowym sieci TOYA. Jesteśmy tym samym przekonani, że kanał spodoba się wszystkim widzom, których interesuje tematyka ślubów i wesel, jak również prawdziwych relacji partnerskich na każdym ich etapie. Wierzymy, że dzięki Wedding TV oferta TOYA stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a sam kanał zyska na popularności - powiedział Marc Conneely, dyrektor generalny Wedding TV.

Polska jest pierwszym krajem, po Wielkiej Brytanii, w którym można oglądać Wedding TV. Program jest nadawany w polskiej wersji językowej, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. W ciągu najbliższych miesięcy oferta programowa kanału zostanie wzbogacona o polskie produkcje. Po raz pierwszy kanał został wprowadzony na rynek brytyjski 4 grudnia 2006 roku.

Źródła[edytuj]