2006-12-07: Kolarstwo: DHL-Author ogłosił skład na 2007 rok

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
czwartek, 7 grudnia 2006
Daniel Czajkowski
link= Zobacz hasło w Wikipedii na temat:
grupy DHL - Author w sezonie 2007

Szef grupy DHL-Author, Zbigniew Szczepkowski, podał już oficjalny skład zespołu na sezon 2007. W skład grupy wejdą: Daniel Czajkowski, Radosław Romanik, Krzysztof Ciesielski, Piotr Zaradny, Marcin Sapa, Mateusz Komar i Roman Bronis. Na szczególną uwagę zasługuje dołączenie do grupy Marcina Sapy, triumfatora Pro Ligi 2006. Zbigniew Szczepkowski cieszy się także, że w zespole będą jeździć Piotr Zaradny oraz Roman Bronis.

"Jestem bardzo zadowolony ze składu zespołu na przyszły rok. Nasza ekipa jest zmotywowana i bardzo spragniona sukcesów. Zawodnicy już nie mogą doczekać się wyścigów i walki. Dobrym naszym transferem jest także 30-letni Bronis. Jest to bardzo utalentowany kolarz z sukcesami na koncie. W sezonie 2006 wygrał Puchar Karpat, był 6. w wyścigu Dookoła Słowacji i reprezentował Słowację na mistrzostwach świata w Salzburgu" - powiedział Szczepkowski.

"W naszych szeregach będzie się ścigał także Mateusz Komar. To niezwykle utalentowany młody zawodnik ze Słubic. Na swoim koncie ma zwycięstwo na "Skopence" w kategorii młodzieżowców. Jeżeli chodzi o lidera ekipy, to muszę powiedzieć, że moi kolarze prezentują tak wyrównany wysoki poziom, że nie przewiduję stałego lidera na sezon. Wszystko będzie zależało od dyspozycji zawodników na danym wyścigu" - dodał Zbigniew Szczepkowski.


Ta wiadomość pochodzi z serwisu sportowego Kolarstwo i Portalu Sport


Źródła[edytuj]