2006-08-02: Wrocławskie Targi Pracy 2006

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
środa, 2 sierpnia 2006
Logotyp Wrocławskich Targów Pracy

Jedne z największych targów pracy w Polsce odbędą się 22 listopada we Wrocławiu w Hali Ludowej. Organizatorem jest Fundacja Manus przy współpracy z Urzędem Promocji Miasta Wrocław. Już teraz rozpoczęły się działania promocyjne oraz sprzedaż stoisk. Organizatorzy spodziewają się prawie 200 firm i 30 000 odwiedzających.

Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców Wrocławia, ale też do ludzi poszukujących pracy z całej Polski. Wiele z firm wystawiających się na targach to międzynarodowe koncerny, poszukujące pracowników do swoich oddziałów w całej Polsce oraz za granicą. Oferty pracy, jakie pojawią się na targach skierowane będą do pracowników w różnym wieku i z różnym poziomem wykształcenia.

Fundacja Manus, główny organizator imprezy zasłynęła z inicjatyw takich jak Akademickie Targi Pracy odbywające się od 2003 r. W związku z ogromnym zainteresowaniem z jakim spotkały się one w ubiegłych latach, członkowie fundacji postanowili zorganizować imprezę na większa skalę.

Warto podkreślić, że Wrocławskie Targi Pracy są imprezą niekomercyjną, wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest wolny. Więcej informacji na temat targów można uzyskać na stronie internetowej http://targi.wokolkariery.pl