Przejdź do zawartości

2005-07-09: Rodzice wynajmują striptizerkę dla swego syna

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
sobota, 9 lipca 2005

Mieszkający w amerykańskim stanie Tennessee rodzice pewnego nastolatka będą pod opieką wyznaczonego przez sąd kuratora, po tym jak z okazji 16 urodzin wynajęli dla swojego syna striptizerkę. Dodatkowo będą musieli odbyć oni kurs macierzyński.

Opieka kuratorska będzie trwała 2 lata, a zostanie objęta nią również striptizerka, która wcześniej otrzymała od rodziców dziecka 150 dolarów za utrzymanie wszystkiego w tajemnicy.

Jak tłumaczyli rodzice, chcieli oni, by 16-te urodziny syna były niezwykłe. Zamówili więc oni striptizerkę, która przez kilka godzin tańczyła przed grupą nastolatków - goścmi dziecka.

"To niesprawiedliwe. Chciałam zrobić coś dla mego syna. To nie zespsuło go. Nawet dziadek był tam! Wiek to tylko liczba. Mój syn jest bardzo dojrzały" - mówiła cytowana przez "Guardian Unlimited" matka po ogłoszeniu wyroku. Innego zdania jest lokalna policja, która twierdzi, że społeczeństwo miasta, w którym miały miejsce niezwykłe urodziny, nie jest jeszcze gotowe, by pozwolić na tak dorosłe rozrywki na przyjęciach dla nastolatków.

Źródła

[edytuj | edytuj kod]