2005-06-11: Skoda Auto Grand Prix MTB: Magdalena Sadłecka i Marek Galiński najlepsi w Gdyni

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
sobota, 11 czerwca 2005

W Gdynii odbył się 5 etap Skoda Auto Grand Prix MTB. Najlepsi w klasie "elita" okazali się Magdalena Sadłecka i Marek Galiński. W tym sezonie to pierwsze zwycięztwo Marka Galińskiego


Wyścig kolarski Skoda Auto Grand Prix MTB 2005

Raport specjalny

Wyniki Etapowe: Głuchołazy | Czarnków | Polanica Zdrój | Mrągowo | Gdynia | Bukowina Tatrzańska | Szczawno Zdrój

Ta wiadomość pochodzi z serwisu sportowego Kolarstwo i Portalu Sport


Wyniki piątych zawodów Skoda Grand Prix MTB w Gdyni:[edytuj]

kobiety - elita
1. Magdalena Sadłecka (Lotto) 1:54,08
2. Maja Włoszczowska (Lotto) strata - 20 s
3. Anna Szafraniec (Lotto) 21
4. Karolina Kozela (RMF FM Mountain Dew) 9,52
5. Agata Jazic (Grupa Beskid Fuji Krynica) 15,54
6. Kinga Mudyn (MLKS Baszta Kartel) 19,48

klasyfikacja generalna po pięciu zawodach
1. Włoszczowska 88 pkt
2. Szfraniec 79
3. Sadłecka 73

juniorki
1. Aleksandra Dawidowicz (Lotto) 1:11.20
2. Lilija Zajcewa (Ukraina) strata - 31 s
3. Natalia Kronypiec (Ukraina) 36

klasyfikacja generalna po pięciu zawodach
1. Magdalena Pyrgies (Kadra PZKol) 100 pkt
2. Katarzyna Solus (KCP Górskie Orły) 74
3. Dawidowicz 63

juniorki młodsze
1. Marta Sułek (RMF FM Mountain Dew) 52,11

klasyfikacja generalna po pięciu zawodach
1. Sułek 94 pkt

młodziczki
1. Barbara Stanisławiak (LKS Optex Rubena Opoczno)

klasyfikacja generalna
1. Barbara Stanisławiak 119 pkt

mężczyźni - elita

1. Marek Galiński (PSB-Atlas) 2:08,27
2. Serhij Rysenko (Ukraina) strata 46 s
3. Igor Bogdan (Ukraina) 46
4. Mariusz Kowal (Laufer Modafur) 57
5. Eugenij Petczenin (Sojuszor Kaliningrad) 57
6. Michał Bogdziewicz (KS Lechia Gdańsk) 2.17

klasyfikacja generalna
1. Rysenko 99 pkt
2. Kowal 96
3. Galiński 82
4. Bogdan 63
5. Bogdziewicz 59
6. Oleksandr Jakymenko (Ukraina) 40

juniorzy
1. Dariusz Fokt (Corratec) 1:39,36
2. Tomasz Repiński (Flota Gdynia) strata 38 s
3. Adrian Działakiewicz (LKS Optex Opoczno) 2.13

klasyfikacja generalna
1. Fokt 73
2. Działakiewicz 67
3. Leszek Smaga (UKS Dobra) 64

junior młodszy
1. Marek Konwa (Trasa-Peugeot-Plewia Z. Góra) 1:01,43

młodzicy
1. Dawid Grzywacz (Optex) 31.20

klasyfikacja generalna
1. Grzywacz - 119 pkt.

Źródło:[edytuj]


Wiadomość z serwisu regionalnego województwa pomorskiego
Wikinews
Pomorskie

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie pomorskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Gdańska, Gdyni, Słupska, Tczewa, Starogardu Gd. lub Wejherowa
pozostałych miejscowości