2005-02-24: Znana data premiery nowego albumu Sistars

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
czwartek, 24 lutego 2005
Kultura i rozrywka
N icon culture.png

Grupa Sistars – jeden z najpopularniejszych w ubiegłym roku polskich zespołów, nominowany do nagród Fryderyki 2004 w kilku kategoriach – pracuje nad swoim nowym albumem. Jak poinformowała wytwórnia Warner Music Poland, nowa płyta Sistars pojawi się w sklepach muzycznych już 25 kwietnia. Będzie to drugi album długogrający zespołu, po wydanej w 2003 roku nakładem wytwórni Wielkie Joł "Sile Sióstr". W ubiegłym roku ukazała się jedynie "EP-ka" Sistars, zawierająca cztery piosenki i dwa teledyski.

Według zapowiedzi kwietniowa publikacja ma być bardzo obszerna. Składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich, zawierająca nowe piosenki, będzie utrzymana w klimatach debiutanckiej płyty zespołu. Drugi krążek będzie miał bardziej artystyczny, głównie instrumentalny charakter. Dodatkowo dołączony zostanie krążek DVD z fragmentami koncertów grupy.

Pierwszym singlem promującym nową płytę Sistars jest obecny już od kilku tygodni w mediach utwór "My Music". Wkrótce uruchomiony ma być także nowy serwis internetowy www.sistars.pl, (pełniący funkcję oficjalnej strony serwis fanów www.sistars.art.pl zakończył działalność w połowie lutego).

Źródła[edytuj]