Plik:Bitcoin.png

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Bitcoin.png(530 × 526 pikseli, rozmiar pliku: 161 KB, typ MIME: image/png)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

AustralianBitcoins

Opis

AUSbitcoins Logo

Data
Źródło http://www.bitcoin.org/smf/index.php?topic=64.0
Autor Satoshi
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)

Released into public domain by author

Public domain Ten utwór został udostępniony jako własność publiczna przez jego autora, Starzgalax. Dotyczy to całego świata.
W niektórych krajach może nie być to prawnie możliwe, jeśli tak, to:
Starzgalax zapewnia każdemu prawo do użycia tej pracy w dowolnym celu, bez żadnych ograniczeń, chyba że te ograniczenia są wymagane przez prawo.

Converted to SVG.svg
Ta grafika (logo) (lub wszystkie grafiki w tym artykule bądź kategorii) powinny zostać przetworzone na grafiki wektorowe jako plik SVG. O zaletach grafik wektorowych można przeczytać na stronie Commons:Media for cleanup. Jeśli wersja SVG tej grafiki jest już dostępna, załaduj ją. Po załadowaniu SVG zamień ten szablon na stronie tej grafiki na szablon {{vector version available|nazwa nowej grafiki.svg}}.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny22:06, 5 gru 2010Miniatura wersji z 22:06, 5 gru 2010530 × 526 (161 KB)Ultra two{{Information |Description=The bitcoin logo |Source=http://www.bitcoin.org/smf/index.php?topic=64.0 |Date=February 24, 2010 |Author=Satoshi |Permission=Released into public domain by author |other_versions= }}

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: