Wszechnica Żywieniowa w SGGW rozpoczyna semestr zimowy 2016

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
wtorek, 18 października 2016
N icon science.png

19 października 2016 roku Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji rozpoczyna w ramach Wszechnicy Żywieniowej w SGGW cykl wykładów otwartych.

Pierwszy wykład pod tytułem "Manipulacje w gastronomii, czyli dlaczego to właśnie jesz?" wygłoszą dr inż. Dagmara Stangierska (Katedra Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji, SGGW) i mgr Olena Kulikovets (Katedra Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji, SGGW). Wykład będzie dotyczył marketingu w kontekście lokali gastronomicznych, sposobów oddziaływania na ich klientów i metod badania zachowań klientów.

Spotkania odbywać się będą o godz. 17:15 na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW (zielony budynek, nr 32), w Auli II Wstęp na spotkania jest wolny. Wykład będzie transmitowany na żywo on-line.

W ramach cyklu zaplanowano:

data temat wykładowcy
19 października 2016 Manipulacje w gastronomii, czyli dlaczego to właśnie jesz? dr inż. Dagmara Stangierska (Katedra Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji, SGGW)

mgr Olena Kulikovets (Katedra Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji, SGGW)

16 listopada 2016 Pamiętajmy o strączkowych dr hab. Ewelina Hallmann (Katedra Żywności Funkcjonalnej, Ekologicznej i Towaroznawstwa, SGGW)

dr hab. Ewa Czarniecka-Skubina (Katedra Technologii Gastronomicznej i Higieny Żywności, SGGW)

14 grudnia 2016 Antyoksydanty pokarmowe a korzyści zdrowotne dr hab. Jadwiga Hamułka, prof. SGGW (Katedra Żywienia Człowieka, SGGW)

dr hab. Agata Wawrzyniak, prof. SGGW (Katedra Żywienia Człowieka, SGGW)

18 stycznia 2017 Czy cholesterol jest dobry? dr n. med. Ewa Wieniawska-Szewczyk (Zakład Biochemii, Warszawski Uniwersytet

Medyczny)

18 lutego 2017 O diecie w internecie dr hab. Lucyna Kozłowska (Katedra Dietetyki, SGGW)

Źródła[edytuj | edytuj kod]