We Włodawie znaleziono dwóch martwych mężczyzn w samochodzie
22 lutego 2025 roku w okolicach godziny 2 w nocy policjanci odnaleźli ciała dwóch martwych mężczyzn w samochodzie w jednym z garażów we Włodawie.
Około godziny 2 w nocy dyżurny włodawskiej komendy policji przyjął zawiadomienie, że w jednym z garaży osiedlowych odnaleziono ciała dwóch osób. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze dostrzegli dwójkę mężczyzn w wieku 27 i 29 lat którzy przebywali w garażu, w samochodzie osobowym z włączonym silnikiem.
Na miejsce zdarzenia wysłano policjantów, strażaków oraz zespół ratownictwa medycznego. Podjęto reanimację mężczyzn jednak bez skutku. Prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok. Możliwy jest scenariusz, że mężczyźni się zatruli tlenkiem węgla.
Źród
- Maciej Filipek – Dwaj młodzi mężczyzni znalezieni martwi w samochodzie – RMF FM, 23 lutego 2025
| Wiadomość z serwisu regionalnego województwa lubelskiego |
|---|
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie lubelskim. |


