Przemyśl: Pożar hali z obuwiem przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza
Wygląd
piątek, 28 lutego 2025
W nocy z 27 na 28 lutego 2025 roku doszło do pożaru hali z obuwiem w Przemyślu przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza.
Do straży pożarnej zgłoszenie o pożarze hali z obuwiem wpłynęło przed godziną 2. Okazało się, że w budynku przechowywano materiały przeznaczone do konstrukcji domów modułowych. Niewielka ich część uległa zapłonowi. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów strażackich.
Strażacy zakończyli akcję gaśniczą około godziny 3 nad ranem. Przyczyna powstania pożaru w hali pozostaje na razie niewyjaśniona. Nie było poszkodowanych.
Źródła
[edytuj | edytuj kod]- Maciej Nycz – Pożar hali w Przemyślu. Nocna akcja strażaków – RMF FM, 28 lutego 2025
| Wiadomość z serwisu regionalnego województwa podkarpackiego |
|---|
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie podkarpackim. Zobacz także aktualne wydarzenia z: Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, Krosna, Sanoka |


