Przejdź do zawartości

Odznaczenia państwowe dla członków polskiej służby zagranicznej wręczone w Belwederze przez Karola Nawrockiego

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
czwartek, 18 grudnia 2025

18 grudnia 2025 roku w Belwederze odbyła się uroczystość uhonorowania pracowników polskiej służby zagranicznej odznaczeniami nadanymi przez prezydenta Karola Nawrockiego. W imieniu głowy państwa dekoracji dokonała Agnieszka Jędrzak (podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta), a Ministerstwo Spraw Zagranicznych reprezentowała wiceminister Henryka Mościcka‑Dendys.

Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Złoty Krzyż Zasługi

Srebrny Krzyż Zasługi

Brązowy Krzyż Zasługi

Dodatkowo wręczono kilkadziesiąt Medali za Długoletnią Służbę.

Źródła