Lubelskie: samochód osobowy zderzył się z łosiem w gminie Stoczek Łukowski. Dwie osoby nie żyją

Grafika: Uki138

Grafika: Uki138
29 maja 2025 roku po godzinie 17:00 na drodze powiatowej 1304L pomiędzy miejscowościami Zabiele a Wólka Różańska w gminie Stoczek Łukowski w Lubelskiem doszo do wypadku – samochód osobowy zderzył się z łosiem, który wybiegł na jezdnię. Dwie osoby nie żyją.
Samochód osobowy marki Opel Insignia, prowadzony przez 32-letniego mężczyznę, zderzył się z łosiem, który nagle wszedł na jezdnię. W pojeździe znajdowała się także 24-letnia pasażerka. W wyniku uderzenia auto zjechało z drogi, uderzając najpierw w drzewo, a następnie w słup telekomunikacyjny. Obie osoby poniosły śmierć na miejscu.
Na miejsce wypadku skierowano służby ratunkowe. W akcji brały udział: straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Droga została zablokowana. Policja prowadzi dochodzenie, aby wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Źródła
[edytuj | edytuj kod]- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie – Post na Facebooku – Facebook, 29 maja 2025
- Patryk Rutkowski – Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie. Samochód zderzył się z łosiem. Są ofiary śmiertelne – Gazeta.pl, 29 maja 2025
- Monika Bortnowska – Tragiczny wypadek w Lubelskiem. Auto zderzyło się z łosiem. Nie żyją dwie osoby – Fakt, 29 maja 2025
| Wiadomość z serwisu regionalnego województwa lubelskiego |
|---|
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie lubelskim. |


