Kraków: nożownik zaatakował taksówkarza na alei Pokoju

Grafika: Mach240390
25 sierpnia 2025 roku w Krakowie na alei Pokoju taksówkarz został dźgnięty nożem przez pasażera.
Do ataku doszło na odcinku alei Pokoju, niedaleko skrzyżowania z ulicą Stanisława Lema. Napastnik opuścił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany taksówkarz został przewieziony do szpitala. Służby prowadziły działania poszukiwawcze.
Około godziny 19:20 podano informację, że wędkarz znalazł w jednym z krakowskich stawów zwłoki mężczyzny, unoszące się na tafli. Policja poinformowała, że po przeprowadzeniu analiz, sporządzonych dzięki rysopisowi oraz ubiorowi napastnika, stwierdzono, że znalezione zwłoki należały do poszukiwanego napastnika.
Źródła
[edytuj | edytuj kod]- Obława w Krakowie. Nożownik zaatakował kierowcę taksówki – cowkrakowie.pl, 25 sierpnia 2025 [zarchiwizowane pod tym adresem]
- Artur Pokorski – Przełom w obławie za nożownikiem. W Krakowie znaleziono ciało – wydarzenia.interia.pl, 25 sierpnia 2025 [zarchiwizowane pod tym adresem]
| Wiadomość z serwisu regionalnego województwa małopolskiego |
|---|
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie małopolskim. |


