Dyskusja wikireportera:Krzysiu Jarzyna/Archiwum2

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj! Mam pytanie po co w nazwie artykułu umieszczasz datę? - BartekBas 21:03, 29 kwi 2006 (UTC)

Odpowiedziałem u mnie. - BartekBas 07:01, 30 kwi 2006 (UTC)

Ortografia[edytuj kod]

Dzięki za duży wkład na Wikinews i utrzymywanie serwisu na chodzie. Mam jednak prośbę: masz kłopoty z ortografią i w twoich newsach jest sporo błędów. Proponuję, żebyś tekst wiadomości (z podglądu, nie pola edycyjnego) przeklejał po prostu do edytora tekstu obsługującego sprawdzanie pisowni (Microsoft Word, darmowy OpenOffice.org Word lub AbiWord). --Derbeth talk 20:39, 2 maj 2006 (UTC)

O nie! Nie zgadzam się na propagowanie MS Worda na Wikipedii ;) Szczypek 09:18, 26 cze 2006 (UTC)

NPOV[edytuj kod]

Popracuj trochę także nad Neutralnym Punktem Widzenia. Zdanie w stylu: Niespodziewanie Polacy przegrywają z Litwinami 0:1 do przerwy. nie jest za bardzo utrzymane w neutralnym, reporterskim stylu. Również zdanie: Gra naszej reprezentacji jest bardzo chaotyczna, strzałów mało, a jak są to "Panu Bogu w okno". nie jest bezstronnym opisem wydarzeń, jest jedynie twoim odbiorem. Nie mam konto na Wikinews posiadam jedynie konto na Wikipedii. Pozdrawiam, Roman Tworkowski.

Dla mnie akurat to "niespodziewanie" jest w porządku. Ale generalnie, tak, staraj się na swoje artykuły patrzeć pod kątem NPOV. --Derbeth talk 18:05, 3 maj 2006 (UTC)

Formatowanie[edytuj kod]

Taki jest domyślny CSS wiki, i IMHO to jest dokładnie tyle przerwy ile trzeba. Ale jeśli uważasz że to nie jest czytelne, to powinno sie raczej naprawiać style, a nie robić formatowanie metodą łopatologiczną i dodawać puste linie. mathricktalk 20:49, 5 maj 2006 (UTC)

Grafiki z Giro[edytuj kod]

Jest problem z grafikami, które załadowałeś na Commons. Otóż nie są one własnością pro-cycling - są to pewnie jakieś materiały dla prasy czy coś takiego. W każdym razie, nie mogą być na Commons, bo ich właściciel - pewnie organizator wyścigu - nie wyraził na to zgody.

Najwyżej, jeśli znajdziesz gdzieś, że to faktycznie są materiały dla prasy, można te grafiki załadować na Wikinews (my możemy korzystać z materiałow dla prasy ale Commons nie). --Derbeth talk 20:07, 13 maj 2006 (UTC)

Portal:Sport[edytuj kod]

To interwiki hiszpańskie nie działa. --Derbeth talk 19:51, 14 maj 2006 (UTC)

Gorące podziękowanie[edytuj kod]

WikiThanks.png WikiThanks.png WikiThanks.png - gorące podziękowania za stworzenie serii szablonów z flagami państw występujących na Mundialu. Myślałem nad zrobieniem tego jutro, kiedy miałbym więcej czasu, ale mnie wyprzedziłeś. Roman dyskusja 20:13, 1 cze 2006 (UTC)

Ja również dziękuję, ale za powitanie ;) Szczypek 09:27, 26 cze 2006 (UTC)

Mundial 2006[edytuj kod]

Siemka Krzysiu. Trochę się spóźniłem, ale lepiej późno niż wcale. Rozumiem, że będziesz opisywać mundial. Przy opisywaniu wyników meczy z mistrzostw proponuję codziennie robić artykuł Wyniki spotkań z dnia x-ego czerwca 2006. Jeżeli masz może jakąś lepszą propozycję, to napisz. Roman dyskusja 15:58, 9 cze 2006 (UTC)

Po namyśle doszedłem do wniosku, że przy kilku meczach dziennie nie ma to sensu. Roman dyskusja 16:22, 9 cze 2006 (UTC)

Tenis[edytuj kod]

Cześć. Mam do Ciebie małe pytanie: napisałeś na swojej stronie użytkownika, że interesujesz się tenisem. Miałeś na myśli tenis ziemny czy tenis stołowy? ;) Pozdrawiam, 83.23.56.221 17:35, 13 cze 2006 (UTC)

Tenis stołowy to dla mnie ping-pong, ale też się interesuję, choć mniej... Krzysiu Jarzyna 12:01, 14 cze 2006 (UTC)

Re: Dane kontaktowe[edytuj kod]

Oczywiście nie mam nic przeciwko. --BartekBas 16:33, 27 cze 2006 (UTC)

Re:Mundial[edytuj kod]

  1. Idę spać.
  2. Marshau na pewno późno w nocy to uzupełni, było tak już kilka razy.

Roman 92 dyskusja 20:01, 27 cze 2006 (UTC)

Projekt strony głównej[edytuj kod]

Kolorki zrobiłem, mam nadzieję, że są lepsze. A wyrównanie tabelek... nie wiem. W portalu Giro jest to chyba class="MainPageBG", a coś takiego chyba nie działa na Wikii. Roman 92 dyskusja 19:02, 10 lip 2006 (UTC)
P.S. Kiedy wikia rusza? Roman 92 dyskusja 19:03, 10 lip 2006 (UTC)

Reklama Wikii[edytuj kod]

Czy mógłbyś przestać reklamować swoją Wikię w Wikipedii i innych projektach Wikimedia? Projekty Wikimedia nie służą do reklamowania jej forków. Masowe wysyłanie reklam na strony użytkowników Wikipedii jest uznawane za spam i karane banem. Mnie jest szczególnie przykro, bo tak się składa, że większość artykułów, które przeniosłeś do swojej Wikii z Wikipedii jest mojego autorstwa. To jest zgodne z GNU FDL - ale czy przyzwoite? Nie wydaje mi się. IMHO sensowniej byłoby rozwiajać ten dział w Wikipedii niż tworzyć bezsensownego w gruncie rzeczy forka, tylko po to aby sobie trochę poadminować. Przy okazji zapraszam Cię do współtworzenia tego działu Wikipedii. O ile jeszcze niektóre projekty w Wikii mają sens, bo wykraczają poza ramy Wikipedii czy Wikinews, o tyle ten Twój z powodzeniem mógłby być portalem Wikipedii. Po co chcesz nabijać kabzę właścicielom Wikii? Oni korzystają z Twojej pracy, zarabiając na reklamach google, a ty z tego nic nie masz... Tworzenie portali w Wikipedii IMHO ma znacznie więcej sensu niż jakiś malutki fork w Wikii, którego nikt nie będzie czytał... Ze smutnymi pozdrowieniami,

Polimerek 20:41, 14 sie 2006 (UTC)

Acha, jeszcze jedno - licencja CC-BY-SA jest w stosunku do tekstów niekompatybilna z licencją GNU FDL. Nie można od tak po prostu mieszać jednej z drugą... Polimerek 20:43, 14 sie 2006 (UTC)

user rights at rodovid.org[edytuj kod]

subj.

http://pl.wikinews.org/wiki/Dyskusja_Wikireportera:83.9.207.194[edytuj kod]

Również witam. :) Czy możesz pomóc w tworzeniu artykułu o partii pirackiej w Niemczech? Wiesz np. może, co to są "Fanartikel"/artykuły fanów???, dzięki którym artyści uzyskują część swoich dochodów? Encepence User ID: 319 16:35, 12 wrz 2006 (CEST)

Image:OO.o update 2,0,4 - 02.png[edytuj kod]

http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:OO.o_update_2%2C0%2C4_-_02.png A to nie Windows oby? Windowsowe screeny są zastrzeżone. Jeśli to nie Win, to proszę, zaznacz to na stronie, bo wygląda myląco. A jeśli Win, to sorka, ale do kasacji. ;)

Pozdrawiam, Erina 23:26, 17 wrz 2006 (CEST)

WhatPulse team invite[edytuj kod]

I thank you for your invite, but I have found my own team aleady. SYSS Mouse at EN. 04:21, 18 wrz 2006 (CEST)

re: Image:OO.o update 2,0,4 - 01.png, Image:OO.o update 2,0,4 - 02.png[edytuj kod]

Dzięki za odpowiedź. Ja nie admin, nie usunę... ;) Dam im w opisie {{screenshot}}, to ktoś je skasuje niebawem. Pozdrawiam, Erina

Licencje na commons[edytuj kod]

Nie używaj szablonu {free screenshot}, nie ma takiej potrzeby. Zazwyczaj wstawia się po prostu {LGPL} albo {GPL} i już. --Derbeth talk 21:15, 18 wrz 2006 (CEST)

Fachowe oko?[edytuj kod]

Witam. Zerknąłem i...? Miałem znaleźc jakiś bład, jakąs nieścicłość? :-D Ja się nie znam, ja tu tylko o Łodzi piszę ;-) HuBar 22:18, 23 wrz 2006 (CEST)

"Zobacz też" i źródła[edytuj kod]

OK. Dostosuję się do tego zwyczaju, choć wydawało mi się, że będzie logiczniej, jeżeli zamieszczę coś, co nie jest ujęte w "źródłach" najniżej, pod źródłami.

Wycofałem część Twoich poprawek. Chodzi o rubrykę "autor" szablonu: MESZ - skrót od "mitteleuropäische Sommerzeit" (środkowoeuropejski czas letni - odnosi się do godziny zamieszczenia artu na stronie internetowej danej gazety); FAZ - gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung; Bad Homburg - miasto, siedziba tej firmy, komunikat autorstwa spółki. Tak to się składa, że przy wielu artykułach gazet, komunikatów nie ma konkretnego autora i nic na to nie poradzimy. Tam, gdzie autor jest podany, zawsze zamieszczam (chyba że czasem zapomni mi się spojrzeć dokładniej). Dziękuję i pozdrawiam. Encepence User ID: 319 16:25, 15 paź 2006 (CEST)

ro.wikinews[edytuj kod]

I think Romihaitza and Gangleri have admin status on ro.wikinews. --Danutz

Celnicy na Bałtyku[edytuj kod]

Artykuł na razie można wywalić z WN, bo nie mam siły i ochoty. Może - jak się nie przeterminuje - wprowadzę coś na temat wieczorem lub jutro z nowymi danymi. Pozdr Encepence


Chyba że chcesz sam tworzyć. To nie przeszkadzam i zostawiam pole wolne co najmniej do jutra. Pozdr Encepence 83.9.207.38 17:55, 21 paź 2006 (CEST)

Konkurs dla reportera[edytuj kod]

Hej,

Wymyśl dokładnie jakby to miała funkcjonować i potem zgłoś propozycję tutaj: [1]. Jutro jest spotkanie zarządu na kanale IRC: [2]. Polimerek 23:51, 1 lis 2006 (CET)

Dzięki za wskazówkę[edytuj kod]

Okrutna dewastacja strony głównej - mam nadzieję - nie powtórzy się już. Sorki. Pozdr Encepence User ID: 319 18:16, 2 lis 2006 (CET)

Zmiany[edytuj kod]

Strona po twoich edycjach wyglądała tak: [3], poprawiłem nieco wygląd [4]. Jak chcesz zostawić swoją wersję, to przydałoby się poprawić wygląd. PS. Nie mieszaj Śląska z województwami, niech to będzie nieco osobno lub na końcu. LUCPOL 18:23, 7 lis 2006 (CET)

Ja się tam już nie mieszam, rób jak chcesz. Mam jednak prośbę, niech Śląsk nie będzie zmieszany z województwami, tylko na końcu. Nie trzeba go aż tak separatować, ale nie powinno się go mieszać z województwami. Może być tak jak jest teraz [5], lub poprostu Śląsk dać jako nowy wiersz (po Wielkopolsce), zamiast nowej osobnej tabeli. LUCPOL 15:52, 8 lis 2006 (CET)

Propozycja dot. konkursu[edytuj kod]

50 pkt - utworzenie redakcji - zespołu zajmującego się daną dziedziną (pogoda, sport, gospodarka, praca, prawo, świat, W. Brytania, Polska, Lubuskie, Łódzkie itd. itp.). Zespół musi spełniać następujące warunki: przynajmniej 2 osoby (nieważne, czy nowe, czy też od dawna zalogowane) muszą tworzyć wspólnie minimum 10 wiadomości w miesiącu (za które dostają dodatkowo punkty zgodnie z powyższym regulaminem), przez co najmniej 3 miesiące. Po 50 pkt przysługuje każdej osobie z redakcji po upływie każdego trzymiesięcznego okresu (w tym celu redakcja będzie musiała sporządzić 3-miesięczne zestawienie własnych artykułów) – jeżeli co najmniej 2 osoby z redakcji współtworzyły WSZYSTKIE artykuły przed ich publikacją (pojawieniem się na stronie głównej pod konkretną datą).

To trochę skomplikowanie sformułowane, ale może po przemyśleniu mogłoby coś z tego wyjść? Taki mały przyczynek, jestem ciekaw, co Ty na to. Ma to również związek z propozycją, którą zgłoszę na WN niedługo, może jutro. Pozdr Encepence User ID: 319 21:38, 10 lis 2006 (CET)

tytuł[edytuj kod]

Witaj. Utworzyłem ten art: Wybory prezydenckie: W Szczecinie druga tura, w Koszalinie reelekcja, ale trochę "dziwny" wydaje mi się tytuł (zwłaszcza wstęp)... Jeżeli masz wenę - to proszę wymyśl jakiś lepszy i przenieś. >Ferroviaire FDP< >info< 20:46, 15 lis 2006 (CET)

Hmm... Chyba zapomniałem zmienić sygnaturkę ;/ >Antares< >info< 20:58, 15 lis 2006 (CET)

Formatowanie wikinews[edytuj kod]

Dzięki za info, wiki trochę znam, tylko to było tak na szybko - co by nie było czerwonego linku  :-) Lestat 10:37, 18 lis 2006 (CET)

Miotła[edytuj kod]

Dziękuję, postaram się wykorzystać dla dobra WN. :)

I,m a Polish :P[edytuj kod]

Jestem user:Mario58, tylko nie chciało mi się konta zakładać :D 217.97.144.18 19:46, 21 lis 2006 (CET)

No i się wzięliśmy[edytuj kod]

tylko brak nam personelu i będziemy się teraz ślimaczyć. A tu: http://pl.wikinews.org/wiki/Wikinews:%C5%B9r%C3%B3d%C5%82a_informacji_z_region%C3%B3w#Wojew.C3.B3dztwo_wielkopolskie wpisuj mi zaraz dobre źródła z Wielkopolski i Murowanej Gośliny, poczynając od lokalnego dodatku Wyborczej. :) Encepence User ID: 319 19:02, 25 lis 2006 (CET)

Dzięki za zaproszenie[edytuj kod]

ale muszę jeszcze popracować nad techniczną stroną tego massengera, bo pierwszy raz mam do czynienia. Pozdr 83.9.240.200 20:09, 25 lis 2006 (CET)

Hello! I saw your bot[edytuj kod]

I saw your bot do some work on en.wikinews, does it need registered to access older articles and category pages or does it just work on items before the archiving deadline? --Brian McNeil / talk 00:10, 27 lis 2006 (CET)

Spanish Wikinews[edytuj kod]

Hi. K.J.Bot has been granted bot status there. Thank you so much for finally put it into work. Cheers and greetings from Colombia. --168.176.160.15 18:17, 27 lis 2006 (CET)

Interwiki bot request on it.wikinews[edytuj kod]

Hi!

Please, leave a message in it:Wikinotizie:Bot/Autorizzazioni, write down what your bot makes and if it works with pywikipedia or else. Leave also a link to its contributions on various wikinewses and/or let him work on it.wikinews (this way we will see how it works). If it will have no "oppose", in few days KJ will have the flag. Bye! Tooby 19:48, 27 lis 2006 (CET)

Bot at pt[edytuj kod]

Hello, please watch this page if you want have a bot at pt.wikinews. Greetings, Slade 18:48, 29 lis 2006 (CET)

Hello, K.J.Bot has granted bot status. Please purge the local bot central or tell me what's your software and functions. Please create an account at pt.wn under User:Krzysiu Jarzyna. Slade 19:15, 9 gru 2006 (CET)

witaj.[edytuj kod]

hej. no właśnie wykonałem sam otwartym programem do tunerów komputerowych TV. nie wiem czy jest to dozwolone... ew usuń jeśli tak być nie może. pisz na maila - matis_l@tlen.pl lub na gg:3237777

MEGA 01-12-06[edytuj kod]

Zgodnie z Twoją prośbą o informowanie o zdjęciach z imprez. --> 1 grudnia byłem na koncercie w Mega Clubie w Katowicach i robiłem zdjęcia, są one już na serwerze wiki ([6]) i będe je sukcesywnie ładował na commons. Lestat 23:52, 2 gru 2006 (CET)

Image:Education - Grad Hat.svg[edytuj kod]

Hi Krzysiu! Would you mind double-licensing your image Image:Education - Grad Hat.svg under the w:GNU GPL as well? I'd like to use it in the w:Freeciv project! --59.6.201.181 04:17, 4 gru 2006 (CET) (commons:User:Himasaram)

IRC[edytuj kod]

Próbowałem wejść na linkowanie IRC klikając na to, co podałeś, ale - niestety - tam jest pustka zabytkowa. Zero łączenia. Tak więc narazie zajmę się doradzaniem z - nazwijmy to tak - dystansu. Pozdrawiam serdecznie Belissarius 06:24, 10 gru 2006 (CET)

Przywitanie[edytuj kod]

Jestem tutaj trochę wbrew własnej woli, ale sam pomysł mi się podoba. Jeśli tylko będę mógł pomóc, pomogę. Moje dziennikarskie doświadczenie będzie o tyle pomocne, o ile społeczność je zaakceptuje. Ale od razu - na wstępie - powiem, że nie ma niczego gorszego od poszukiwania nowych dróg tam, gdzie szlaki zostały dawno przetarte. Innymi słowy: są zasady, od których odstępować nie wolno. :Pierwszą z nich jest Prawo Naturalne, zawarte w Dziesięciorgu Przykazań

Drugą jest wierność faktom
Trzecią - neutralność.

Jeżeli będziemy trzymać się tych zasad - osiągniemy zamierzony cel. W przeciwnym wypadku - stracimy. Pozdrawiam Belissarius 07:31, 10 gru 2006 (CET)

Wróg?[edytuj kod]

Skończ mnie tak traktować. Sprawa kategorii została wyjaśniona na IRC-u [7]. Na twoim miejscu usunął bym te nowe twoje wpisy z SDU [8] (oraz te moje najnowsze [9], na moją zgodę). Chyba, że dalej chcesz prowadzić dyskusję na tak niskim poziomie. LUCPOL 16:15, 15 gru 2006 (CET)

SDU[edytuj kod]

Napisałeś na SDU przy swoim głosie: "bo jednak trochę zmian jest potrzebnych". Moje pytanie: jakich zmian? Co trzeba/można zmienić w potralu? Portal przecież stworzyłem na podstawie innych portali w Wikinews. LUCPOL 19:00, 17 gru 2006 (CET)

/tak na chwilę z urlopu/ Pytanie: dlaczego w szablonie "Najnowsze wiadomości" w http://pl.wikinews.org/wiki/Portal:Pomorze_Zachodnie_i_%C5%9Arodkowe ukazują się jeszcze te sprzed roku? Powinny być tylko te najnowsze /mimo, że ich nie ma za wielu/ >Antares< >info< 00:35, 19 gru 2006 (CET) widzę, że nie tylko ja urlopuję ;) ale wpisałeś się także... piszę Tobie ;)

D. R. dzieki za uwage[edytuj kod]

Dzięki za uwagę ;-) Zastanawiam się tylko z kąd wziąść zdjęcia Danuty Rinn. (nie chce być znowu oskarżony o złamanie praw autorskich) Christofoscriberato 15:23, 20 gru 2006 (CET)

Portal:Śląsk[edytuj kod]

Czy możesz mi wyjaśnić powód twojej edycji [10]. Proszę też o odpowiedź na wcześniejsze pytanie. LUCPOL 22:02, 22 gru 2006 (CET)


Nie rozumiem twojej odpowiedzi: [11]. Zadam więc pytania jeszcze raz:

  1. Napisałeś na SDU przy swoim głosie: "bo jednak trochę zmian jest potrzebnych" [12]. Moje pytanie: jakich zmian? Co trzeba/można zmienić w portalu? Portal przecież stworzyłem na podstawie innych portali w Wikinews, portal ten ma taki sam wygląd itp, więc jakie zmiany?
  2. Owszem, regulamin mówi swoje... ale może wyjaśnisz mi dlaczego tak gwałtownie zmieniłeś swój głos [13]. Czy coś się stało? LUCPOL 21:47, 26 gru 2006 (CET)
Gratuluję wpaniałej postawy administratora: [14]. Nie ma co... LUCPOL 23:46, 27 gru 2006 (CET)
Człowieku, coś jest chyba z tobą nie tak - cytuję "brniesz z dyskusją dalej i to w niewłaściwym kierunku i miejscu". W jakim nie właściwym kierunku? W jakim miejscu? Ja się pytam o rzeczy związane TYLKO z twoimi wypowiedziami, TYLKO! I pytam się o co w nich biega na TWOJEJ dyskusji, czyli tam gdzie ich miejsce. Źle mnie traktujesz i źle mnie osądzasz, tak nagle z godziny na godzinę zmieniasz gwałtownie zdanie na SDU, jako administrator unikasz odpowiedzi na podstawowe pytania... i na dodatek zapominasz się podpisać pod wypowiedzią. I co ja mam o tym sądzić? ...że jesteś rzetelny? Jeśli chcesz zakończyć tę dyskusję to nie odpowiadaj na ten post, bo to nie ma sensu. LUCPOL 22:06, 28 gru 2006 (CET)

konkurs[edytuj kod]

Krzysiu, jeszcze prowadzicie ten konkurs? :-) Prawdopodobnie będą kubki w związku z zakończeniem prac na helionie dla korektorów, to mogłabym zamówić dla Was na nagrody też. Ile potrzebowalibyście? Daj znać. Jadwiga 18:58, 1 sty 2007 (CET)

Odznaczenia[edytuj kod]

O rany, dzięki, siedzę na tylu projektach, ale nigdy nie zostałem w taki sposób wyróżniony :) Jest mi naprawdę miło; liczę, że w tym roku będę miał niesłabnącą motywację do pracy na Wikinews i jeszcze zrobię dużo dobrych rzeczy dla serwisu. Pozdrawiam --Derbeth talk 23:40, 1 sty 2007 (CET)


Krzysiu, byłoby wyjątkowo niesprawiedliwe, gdybyś sam nie został wyróżniony ;-)

WMBarnstar.png
Razem z stv stwierdziliśmy, że absolutnie zasługujesz na gwiazdę człowieka pracującego, bo jesteś na Wikinews regularnie i załatwiasz najpotrzebniejsze rzeczy, nawet gdy reszta nie ma czasu
Barnstar-goldrun7.png
Sam chciałbym natomiast przyznać ci gwiazdę sportowca, bo Wikinews zawdzięcza ci świetne przygotowanie Tour de France w tym roku. --Derbeth talk 00:36, 2 sty 2007 (CET)


Current Events Barnstar.png

Ja również dziękuję za odznaczenia dla mnie. I chciałbym tobie przyznać Wikinewsową Gwiazdę dla wytrwałych, bo już wytrwałeś z nami od września 2006 i ciągle tu zaglądasz oraz wytrwale przesiadujesz na IRCu --BartekBas 22:51, 2 sty 2007 (CET)


Dzięki za odznaczenie :* ]
Tobie też się takie należy :-]
Roman 22:42 1 sty 2006

Zaszczyty[edytuj kod]

Twoje odznaczenia to ogromny zaszczyt dla mnie. Bardzo dziękuję. :-) Obiecuję, że jeszcze tu podziałam i jeszcze paru kandydatów na Wikiredaktorów powitam :-) Podzielam stanowisko Derbetha i stv: na Gwiazdę Człowieka Pracującego i Gwiazdę Sportowca w pełni zasługujesz.

Ode mnie należy Ci się Filar Wikinews za podjęcie konsekwentnych wysiłków na rzecz tworzenia podwalin rozwoju Wikinews (np. http://pl.wikinews.org/wiki/Wikireporter:Krzysiu_Jarzyna/Wst%C4%99p), a także Wikithanks za mnóstwo dobrych rad, dzięki którym jakoś na Wikinews egzystuję. życzę Ci również dalszych sukcesów na Wikinews i innych projektach Wiki.

Encepence: (14:48) 2 sty 2006

CTRL-F5[edytuj kod]

Jednak pomogło - kolejne obrazki już widzę. Nadal niewidoczny ten pierwszy (http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Logowanie_Wikinews_1_krok.PNG). Przy okazji zobacz wszystkie obrazki: http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Instrukcje_Wikinews_Polska. Dziękuję i pozdrawiam Encepence User ID: 319 23:28, 3 sty 2007 (CET)

Kategoryzacja staroci[edytuj kod]

Nie wiedziałem. Szkoda, że nikt mi o tym wcześniej nie napisał. Czy da się to jakoś naprawić, aby daty w portalu były dobrze wyświetlane? LUCPOL 22:44, 16 sty 2007 (CET)

Odpowiadanie u innych[edytuj kod]

O to chodzi?

--Sledgehammer 23:18, 16 lut 2007 (CET)

Wikinews:Ekspresowe kasowanko[edytuj kod]

To też miało polecieć ? ;) Aha - kasowałeś redirecty?, bo kilka znajomych tytułów widziałem, ale liczba artykułów nie spadła :) Przykuta 10:15, 5 mar 2007 (CET)

Ja tam nie wiem, czy to był redir, czy nie (nie mam tu sysopa, by sprawdzić :). Domyśliłem się że redirecty, ale zapytałem z troski :p Jak się podobają zmiany na Stronie Głównej? Jeszcze bym zmienił | na · albo na • BTW w kategoriach dalej mamy | zamiast • Przykuta 16:44, 5 mar 2007 (CET)

Województwa[edytuj kod]

Chyba nie to ustaliliśmy, żeby do każdego portalu dodawać "województwo"? Wg mnie samo "łódzkie" nie rodzi wątpliwości, że chodzi o województwo a jest znacząco krótsze. --Derbeth talk 15:16, 6 mar 2007 (CET)

Portale regionalne[edytuj kod]

Przydałoby się po sobie posprzątać: tworząc nowe portale zdublowałeś stare, a przy okazji rozwaliłeś drzewo kategorii, nie poprawiłeś linków itp. Krótko: zrobiłeś bałagan. Mógłbyś to teraz posprzątać ;) /odder 20:30, 9 mar 2007 (CET)

Jeżycjada[edytuj kod]

Mógłbyś porobić porządek w tej kategorii i poukładać cytaty według alfabetu? 87.206.31.60 11:12, 18 mar 2007 (CET) Ups, nie zauważyłam że mnie przekierowało. Pisałam z Wikicytatów. Panther

Re: Bot[edytuj kod]

Nie poprosiłem o flagę, ponieważ w kawiarence zostałem poinformowany, że powinienem porozmawiać o tym na IRCu, a tam od jedynej osoby z którą udało mi się nawiązać kontakt, usłyszałem, że jednorazową akcje powinienem przeprowadzić ze zwykłego konta. Na wikinews nie ma chyba żadnych wytycznych odnośnie puszczania botów, więc stwierdziłem, że o flagę będę się starał dopiero po zrobieniu czegokolwiek. Co do tego jak by było lepiej mogłeś napisać w kawiarence, bo tam zaproponowałem nazwy w takiej postaci. Myślę, że o ile konto zostało by oflagowane, ewentualne przeniesienie nie powinno być problemem. A co do samej flagi, powinienem się o nią zwrócić do biurokraty, na PUA, czy jeszcze gdzie indziej?--Witek1988 10:33, 3 kwi 2007 (CEST)

Kasowanie tekstów[edytuj kod]

Witaj, Krzysiu. Powiedz mi dlaczego skasowałeś 4 marca 2007 ok. godz. 16:02, mój tekst: Prom Atlantis bezpiecznie wylądował we Florydzie.

16:02, 4 mar 2007 Krzysiu Jarzyna (Talk | wkład) usunięto "Prom Atlantis bezpiecznie wylądował we Florydzie" (Bot: Deleting a list of files.)

Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź. Stepa 12:00, 22 kwi 2007 (CEST)

Dzięki Krzysiu za odpowiedź. Pozdrawiam Stepa 15:09, 23 kwi 2007 (CEST)

Marsz Tolerancji 2007[edytuj kod]

Nie abym był bardzo uparty, ale brak podziału w artykule rozmywa temat artykulu, kontrmanifestacje MW i próby zakłócenia Marszu Tolerancji. Według mnie warte rozdzielenia. Ja nie staram sie forsować POV. Tam zdecydowanie była kontramnifestacja i rzeczywsite próby zakłocenia Marszu Tolerancji. --Mika 17:02, 26 kwi 2007 (CEST)

Re: Portal:Giro d'Italia 2007[edytuj kod]

Of course we are interested in a "sinergy". :) I think we need some days to get our portal ready. Moreover, I see you are available on MSN: I think it could be useful to exchange our email addresses, if you agree. Thank you for your message. --Tooby 17:29, 2 maj 2007 (CEST)

W takim razie[edytuj kod]

Proszę wykasować ten artykuł. HuBar 19:15, 12 maj 2007 (CEST)

Tenis[edytuj kod]

Dzięki za wszelkie uwagi. Przepraszam za wszystkie błędy, ale jestem tu od trzech dni i jeszcze się nie zadomowiłam ;) Anne Marie 11:41, 13 maj 2007 (CEST)

Dziękuję ;) Anne Marie 19:20, 13 maj 2007 (CEST)

Nic nie obiecuję. Mam już tyle pracy, że nie nadążam. Zajmuję się tenisem głównie na Wikipedii i tam też mam portal. A tutaj edytuję dzięki pewnemu Wikipedyście, który mnie namówił ;) Anne Marie 21:16, 14 maj 2007 (CEST)

Właśnie tego potrzebowałam ;) Mam chyba dzisiaj zły wikidzień, bo stworzyłam kilka kategorii i prawie wszystkie mi usunięto. Chyba dam sobie z tym spokój. Dobranoc ;) Anne Marie 21:39, 16 maj 2007 (CEST)

Ok, postaram się dostosować. Ale właśnie przeniosłam "Tenis, Fes: skład ćwierćfinalistek uzupełniony" do "Tenis, Fes: Skład ćwierćfinalistek uzupełniony". Byłam święcie przekonana, że się pomyliłam. Anne Marie 21:50, 17 maj 2007 (CEST)

Nie da się ukryć...;) Anne Marie 21:54, 17 maj 2007 (CEST)

Witaj! Dziś wielkie święto - Aga i Ula Radwańskie wygrały turniej WTA w Stambule. Napisałam newsa o tym, może można by go wyróżnić na stronie głównej? Osobiście nie wiem, jak to zrobić, więc proszę Cię o pomoc. Pozdrawiam, Anne Marie 12:44, 26 maj 2007 (CEST) ;)

Ok, już nie będę. Dzięki ;) Anne Marie 19:36, 26 maj 2007 (CEST)

Data publikacji[edytuj kod]

Ale to było 3 dni temu, więc głupio będzie wyglądać! -- Pietras1988 17:57, 14 maj 2007 (CEST)