Dyskusja wikireportera:195.245.217.243

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy, cieszymy się że zainteresowałeś się wolnym źródłem informacji Wikinews, jednak Twój pierwszy artykuł: 10. PIKNIK NAUKOWY BIS POLSKIEGO RADIA został zgłoszony jako NPA, czyli Naruszenie Praw Autorskich zobacz Wikinews:Prawa autorskie aby dowiedzieć się na czym polegał błąd. Jeśli możesz popraw swój artykuł lub udowodnij, że to Ty jesteś autorem tego tekstu.

Polecam również: wskazówki na temat tworzenia i nazewnictwa artykułów. Miejsce, gdzie możesz poprosić o pomoc jest FAQ - często zadawane pytania i Stolik pomocy.

Chcąc skontaktować się z innym wikireporterem, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie (pamiętaj o podpisie - czterech tyldach ~~~~) . Zapraszamy również na IRCa: irc://irc.freenode.org/#wikinews-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Na koniec jeszcze jedna zasada - śmiało modyfikuj strony! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Pozdrawiam i witam w gronie redaktorów - Krzysiu Jarzyna 14:39, 1 cze 2006 (UTC)