Beyoncé i Jay-Z wyruszają w trasę koncertową

Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
Skocz do: nawigacja, szukaj
niedziela, 13 maja 2018

Beyonce i Jay-Z wyruszają w trasę koncertową!

Plotki o wspólnej trasie tego małżeńskiego duetu pojawiły się już dawno, jednak teraz potwierdziła to sama Beyonce na swoim Facebooku. Tournée po Europie i Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się 6 czerwca w Cardiff.

On The Run 2[edytuj]

W 2017 roku Jay-Z wydał płytę 4:44. Natomiast ostatnia płyta Beyonce „Lemonade” swoją premierę miała w 2016 roku. Raper w rozmowach z dziennikarzami sugerował, że oba albumu nawiązują do problemów małżeństwa artystów i są swego rodzaju „terapią”. Dlatego często w prasie pojawiały się spekulacje o kontynuacji trasy sprzed 4 lat „On The Run”.

20 miast w 2 miesiące[edytuj]

Muzycy zaplanowali swoje koncerty w 20 miastach Europy i Stanów Zjednoczonych. Wydarzenia będą odbywać się na największych stadionach świata m.in. Stade de France w Paryżu oraz Stadionie Olimpijskim w Londynie. Na liście miejsc tournée znajduje się również Stadion Narodowy w Warszawie. Koncert w Polsce odbędzie się 30 czerwca. Sama trasa rozpoczyna się 6 czerwca w Cardiff i trwa niecałe dwa miesiące, ponieważ ostatni koncert para zagra 5 sierpnia w Bostonie.

Bilety wyprzedane[edytuj]

Wiadomo, że bilety na te wydarzenia, w Polsce wyprzedały się w kilka dni. To będzie drugi koncert Beyonce w naszym kraju. Pierwszy raz artystka zagrała na Orange Warsaw Festiwal w 2013 roku. Natomiast Jay-Z zagrał swój koncert w Polsce 2008 roku na Festiwalu Open'er w Gdyni. Jednak to będzie ich pierwszy wspólny występ w naszym kraju .

Żródła |autor = nieznany |url = https://www.eska.pl/hotplota/news/beyonce-i-jay-z-wspolna-trasa-koncertowa-to-fakt-aa-4WA9-Q9vp-EZMd.html |tytuł = Beyonce i JAY-Z: wspólna trasa koncertowa to FAKT! |źródło = www.eska.pl |data = 2018-03-05 }}