Bronisław Geremek sam spowodował wypadek
Z Wikinews, wolnego źródła informacji.
22 grudnia 2008
Prokuratura w Poznaniu umorzyła śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prof. Bronisława Geremka – wynika z nieoficjalnych informacji TVP Info.
Prokuratorzy ustalili, że to Geremek był sprawcą wypadku, w którym zginął. Wcześniej wykluczono, aby przyczyną wypadku mógł być stan zdrowia profesora. Na konferencji prasowej poznańska prokuratura ma poinformować oficjalnie o swoich ustaleniach.
Wypadek miał miejsce 13 lipca w okolicach Nowego Tomyśla w Wielkopolsce. Samochód z niewiadomych przyczyn zjechał na sąsiedni pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym. Geremek zginął na miejscu, jego pasażerka została ranna.]
| Wiadomość z serwisu regionalnego województwa wielkopolskiego |
|---|
|
Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w wielkopolskim. |
[edytuj] Źródła
Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z publikacji pt. Profesor Geremek sam spowodował wypadek, napisanej przez Macieja Drożynera i pierwotnie opublikowanej w e-Polityka (więcej)
